Zadyszka Chomika

W kolejnym meczu oglądaliśmy zmagania Chomika z IG które okupuje ostatnie miejsce w tabeli, gospodarze natomiast z aspiracjami medalowymi przystąpili do spotkania. Mecz był bardzo otwarty i oglądaliśmy sporo akcji z obu stron boiska. W pierwszej połowie oglądaliśmy „cios za cios” i gdy jedna ekipa wychodziła na prowadzenie zaraz druga doprowadzała do remisu. Pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 2:3 dla ekipy IG chociaż jeszcze kilka minut wcześniej przegrywali oni 2:1. Druga połówka to już dominacja gości którzy dobrze grali w obronie i nie odpuszczali w ofensywie przez co stracili tylko jednego gola , strzelając równocześnie aż 3 razy celnie . Niespodzianka stała się faktem i ostatnia drużyna ograła wyżej mierząca drużynę z Gdowa. Chomik złapał ostatnio zadyszkę ale ratuje ich fakt dwóch zaległych meczów do rozegrania z których mogą zainkasować aż 6 pkt i spokojnie wskoczyć na 3 miejsce premiowane medalami. Zawodnikiem meczu został jeden z braci Dąbrowskich występujących w tym spotkaniu. Gratulujemy.