Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Sii ciągle w walce o medale

W pierwszym meczu kolejki III Ligi grupy D drużyna INNERGO podejmowała ekipę Sii. Gospodarze jako outsider rozgrywek i drużyna, która wygrała najmniejszą liczbę spotkań w tej lidze grała z coraz lepiej spisującym się przeciwnikiem. Mecz rozpoczął się bez niespodzianki i po paru minutach Sii wyszło na w pełni zasłużone prowadzenie za sprawą Karola Wysopala, który koniec końców został MVP spotkania. Pierwsza część potyczki nie przyniosła nam więcej goli i na drugą połowę gospodarze wychodzili z nadzieją odrobienia niewielkiej straty. Już w drugiej akcji po przerwie mogliśmy oglądać chyba najładniejszą bramkę całej kolejki autorstwa Michała Wysopala który pokonał bramkarza gości lobem ze swojego pola karnego trafiając niemal w okienko. Po tym „ciosie” INNERGO już się nie podniosło, Sii natomiast podwyższyło wynik na 0:3, a „Biało-Niebiescy” w końcówce zdołali strzelić jedynie honorowego gola autorstwa Mateusza Wyki. Po wygranej „Niebiescy” mają już niewielką stratę do trzeciego miejsca i z pewnością będą walczyć do kończącego sezon gwizdka o brązowy krążek.