Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Ostatnie miejsce podium dalej w grze

Błyskawiczne prowadzenie ekipy IBM juz kilka sekund po gwizdku sędziego nie trwało zbyt długo. Już kilka minut później mieliśmy wyrównującego gola autorstwa Conora Nally. To był zdecydowanie jego dobry dzień, w późniejszych minutach dołożył jeszcze jedno trafienie i asystę. Nie uchroniło to jednak zespół przed sromotną porażką. A mogło być tak pięknie, bowiem w siódmej minucie objęli prowadzenie 2:1. Pierwsza połowa to zdecydowanie wyrównana wymiana ciosów. Zespół IBM w dalszym ciągu ambitnie walczył o każdą piłkę, W 11. minucie doprowadzili do remisu za sprawą trafienia Łukasza Jęda. Rzutem na taśmę udało się im także schodzić na przerwę z jedną bramka przewagi nad rywalami. Przez kolejne dwadzieścia minut to zdecydowanie gracze IBM.u poszli za ciosem i dłużej utrzymywali się przy piłce. Dodatkowo też byli naprawdę groźni w ofensywie i zasłużenie  strzelali kolejne bramki. Cały pojedynek zakończył się wysokim prowadzeniem IBM SWG, a wyróżniającymi się na murawie graczami byli wspomniany już wcześniej Conor Nally oraz Łukasz Jęda i Mateusz Bieda. Ci ostatni zdobyli kolejno trzy i dwie bramki, bezpośrednio przyczyniając się do tak okazałego zwycięstwa.