Żółte kartki: 3375

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Trzy bramki nie gwarantują zwycięstwa

W pierwszej połowie oglądaliśmy sporo chaosu. Dużo niedokładnych podań brak decydującego podania do napastnika. Innergo od początku grali dynamicznie i wysokim pressingiem. Fedex natomiast starał się zdobyć bramkę po pięknej akcji kombinacyjnej na jeden kontakt. Skuteczniejsi w swoich założeniach okazali się zawodnicy Innergo. Pierwsza bramka padła po podaniu ziemią z rogu boiska. Następne dwie dołożyli w przeciągu dwóch minut. Trzy bramki straty nie podcięły skrzydeł zawodnikom Fedexu. Dalej starali się grać swoje i wypracować sytuacje bramkowe. W pierwszej połowie musieli uznać wyższość rywali. Druga odsłona przyniosła przełom. Fedex w przeciągu pięciu minut zdołał wyrównać. Po czym momentalnie wyszedł na prowadzenie. Wynik remisowy przywrócił został przywrócony po rzucie karnym. Ostatecznie ten festiwal bramek zakończył się rezultatem 4:7.