Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Nokaut

Drużyna Light używając potocznego stwierdzenia weszła z buta w to spotkanie i rozniosła w drobny mak swoich rywali. Pierwszą bramkę zdobyli na samym początku spotkania. W późniejszych minutach dorzucili jeszcze cztery i kwestia zwycięstwa była praktycznie przesądzona. Autorami tych kluczowych trafień byli m.in. Dawid Augustyn, Filip Madej, który w niefortunny sposób zdobył bramkę samobójczą oraz Tomasz Stępień. W  drugiej połowie w wynik wynosił już 1:10. IBM miało w tym spotkaniu mniej szczęścia, ponieważ ich gra nie była zła. Tworzyli dużo dobrych groźnych sytuacji lecz zabrakło im ostatniego elementu czyli wykończenia. W przeciwieństwie do nich zawodnicy Light wykorzystywali praktycznie każdą nadarzającą się sytuacje. IBM odzyskało skuteczność w ostatnich minutach i poprawili niekorzystny wynik strzelając jeszcze dwie bramki.