Wyrównany pojedynek

Wyrównany poziom obu drużyn sprawił, że nie oglądaliśmy dużej ilości strzałów. Pierwsza bramkę zdobył Patrick Szytniewski oddając strzał z główki. Wyrównanie padło po golu samobójczym Krzysztofa Rozińskiego, który został nabity podczas wrzutki rywali w pole karne. Zawodnicy Sii musieli czekać ponad dziesięć minut na własne trafienia. Ich autorami byli Karol Wysopal i Piotr Michalski. Po ich bramkach nikt więcej nie zdołał zmienić wyniku, który wynosił 3:1 dla Sii. Druga połowa również przyniosła nam porcje dużego zaangażowania i walki po obu stronach. Najpierw Patrick Szytniewski strzelił bramkę kontaktową po czym Karol Wysopal odskoczył wynikiem lecz po stronie Fedexu główny strzelec z numerem 74 czyli Patrick Szytniewski znów zbliżył się wynikiem. Mimo wielu prób Fedexu zawodnicy Sii zdołali dowieść jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka.