Oddane prowadzenie

Piłkarze IBM oddali zwycięstwo w tym spotkaniu na własne życzenie. Pierwsza połowa w ich wykonaniu była perfekcyjna. Przegrywali jeden zero i potrafili szybko wyrównać a później przeszli do ataku. Skarcili swoich rywali za strzelenie im bramki i dołożyli Porsche kończąc pierwszą połowę 5:2. W drugiej odsłonie dorzucili jeszcze szóstą bramkę. Porsche było już na kolanach wystarczyło tylko utrzymywać się przy  piłce i grać ostrożnie w obronie. Jednak zawodnicy IBM mocno się rozkojarzyli przy tak wysokim wyniku. Zawodnicy Porsche przez długi czas walczyli ze swoją skutecznością. Stwarzali sobie kapitalne sytuacje lecz nie potrafili ich wykorzystać. Lecz w końcówce skuteczność wróciła. Porsche zaczęło grać z kontry i w ten sposób był kluczem do sukcesu. Cztery kontrataki i cztery bramki. Zawodnicy Porsche wrócili z zaświatów, podnieśli się z kolan i pokazali dlaczego warto walczyć do końca.