Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Nowy lider!

W drugim spotkaniu dnia mieliśmy przyjemność oglądać rywalizację Cisco które plasuję się w drugiej części tabeli z wiceliderem Elitą. Goście mieli trudne zadanie przed sobą – z powodu braku bramkarza ich najlepszy strzelec Andrii Pishchevskyi. Mecz był bardzo dynamiczny i ciężko było nadążyć za akcjami które błyskawicznie przemieszczały się z jednej pod drugą bramkę. Prowadzenie już w 3 minucie objęła ekipa Cisco która jednak nie cieszyła się długo z prowadzenia bo już po chwili był remis który dał gościom niezawodny Andrii Pishchevskyi po mocnym strzale z za połowy boiska. Do końca pierwszej części oglądaliśmy jeszcze kilka goli i piłkarze schodzili na przerwę z wynikiem 2-4 dla gości. Druga część to już dominacja osłabionej drużyny Elity która nie dawała za dużo szans rywalom i punktowała ich raz za razem. Kapitan, bramkarz oraz najlepszy strzelec Andrij dołożył jeszcze jednego gola, Andrzej Seweryn dołożył hat-tricka i głownie za ich sprawą Elita wygrała 4-9 wskakując na fotel lidera i oczekując meczu RMF Maxxx od którego miało zależeć czy utrzymają swoją pozycje czy przy wygranej RMFu nast. tydzień spędzą na stołku wicelidera.