Żółte kartki: 76

Czerwone kartki: 4

Średnia ocena:

Mecz przez duże ,,M"

Bardzo ciekawe i emocjonujące widowisko stworzyli piłkarze obu ekip. Po dziesięciu minutach HLD prowadziło już dwoma bramkami, a szczególnie drugie trafienie mogło się wszystkim podobać. Kombinacyjna akcja i strzał z bliskiej odległości nie do obrony dla bramkarza. HLD już do gwizdka sędziego miało optyczną przewagę i nie zanosiło się, aby po przerwie mogło się to zamieć. Jednak nc+ na drugą część meczu wyszedł zdecydowanie odmieniony. Cała drużyna agresywnie walczyła o każdą piłkę i w krótkim czasie przyniosło to pierwsze efekty w postaci goli. W 27. minucie zawodnicy nc+ odmienili całkowicie wynik spotkania i zaskakująco prowadzili 4:3. Do głosu jednak pod sam koniec doszli rywale i zdołali wyrównać. Mecz ten mógłby zostać podzielony na dwie części: pierwsza dla HLD, druga dla nc+. Reasumując, remis jak najbardziej sprawiedliwy.