Mecze: 258

Żółte kartki: 76

Czerwone kartki: 4

Lider znów pokazał swoje prawdziwe oblicze

Także w ostatnim meczu Ekstraklasy obie ekipy nie zawiodły i zgotowały kibicom prawdziwy rollercoaster emocji. KOBY od samego początku agresywnie ruszyło do ataku i naprawdę świetnie wyglądała ich postawa w ofensywie. ,,Błękitni'' zdołali wyjść na prowadzenie i w tym czasie Elita miała naprawdę ciężko utrzymać się dłużej przy piłce. Lider jednak tanio skóry nie sprzedał i w 12. minucie mieliśmy już remis 1:1. W pierwszej połowie zobaczyliśmy jeszcze po jednym golu obu drużyn i wszyscy z niecierpliwieniem czekali, jak potoczy się mecz w drugiej połowie.  I tu Elita pokazała swoją prawdziwą, agresywną stronę i szybko zdobywała gola za golem. Zdołała zepchnąć rywali do defensywy i wykorzystała maksymalnie okres przewagi na swoją korzyść. Obiektywnie patrząc, zdecydowanie należy im się tegoroczny triumf. Jeszcze nic nie jest przesadzone, ale przewaga nad RMF MAXX wydaje się być bezpieczna.