Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Wygrana bez bramkarza

Rozgrywki ekstraklasowe na obiekcie Dekerta rozpoczęliśmy od spotkania KOBY z Technipfmc. Zespół gospodarzy rozpoczął spotkanie bez nominalnego bramkarza który nie dotarł na spotkanie. Zamiast niego w bramce pojawił się zawodnik z pola co dawało sporą szanse gościom na ustrzelenie kilku goli. Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy KOBY którzy już na początku meczu objęli prowadzenie i do końca połowy oglądaliśmy „cios za cios” jak jedna drużyna wychodziła na prowadzenie zaraz druga strzelała na remis. Połowa kończy nam się wynikiem 3:3 i wynik przed drugą częścią był otwarty. Tą znowu lepiej rozpoczęli gospodarze strzelać szybko gola, ale już w następnej akcji gracze TechnipFMC znowy wyrównali wynik meczu. Przełomowym momentem był gol w 15minucie dla KOBY po którym zaczęli kontrolować grę i tylko dzięki słabemu wykończeniu nie ustrzelili więcej bramek. Mecz się skończył wynikiem 5:4 dla osłabionych brakiem bramkarza zawodników gospodarzy, natomiast dla gości była to bardzo bolesna porażka ponieważ przez tą porażkę tracą do trzeciej w tabeli nc+ aż 7pkt i musiał by się stać cud żeby jeszcze odrobili tą stratę i zdobyli brązowy medal.