Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Zadyszka Mistrza

W drugim spotkaniu dnia mieliśmy przyjemność oglądać najciekawsze spotkanie tego dnia gdzie starły się druga z trzecią ekipą. Faworytami zdecydowanie byli gracze RMF Maxxx którzy w poprzedniej rundzie rozbili rywala aż 11:3 chociaż ostatnio w lidze nie idzie im za dobrze i notują wyniki poniżej oczekiwań. Gracze nc+ wyszli z gotowym planem na to spotkanie, obrona całą drużyną oraz wyprowadzanie szybkich kontrataków. Wykonali plan doskonale i przeprowadzając dwa prawie że identyczne kontrataki skończyli pierwszą połowę wygrywając z mistrzami 2:1. Początek drugiej części należał do RMF Maxxx którzy szybko wyrównali i mogło się wydawać że kontrolują grę. O ile w ofensywie gospodarze radzili sobie nie najgorzej o tyle do obrony można by mieć sporo pretensji. Przełomowym momentem była 12 minuta drugiej połowa gdzie w przeciągu minuty nc+ strzeliło dwie bramki i mogło już spokojnie kontrolować przebieg meczu. Pomimo desperackich ataków RMF już nie podniósł się z kolan i radiowcy boleśnie przegrali to spotkanie aż 6:3 co oznacza że pomimo tego że zostały jeszcze 4 spotkania w tym jedno bezpośrednie z liderem ELITĄ to będzie bardzo ciężko nadrobić stratę i po raz kolejny zdobyć złote medale. Zawodnikiem meczu został gracz nc+ Tomasz Chmura który zdobył jedną bramkę dokładając dwie asysty.