Mecze: 258

Żółte kartki: 76

Czerwone kartki: 4

Walka o utrzymanie

HLD ze świadomością, że spadek do pierwszej ligi jest już prawie faktem wzięło się do roboty. Swoją chęć wygranej zaznaczyli już od pierwszej minuty otwierając wtedy wynik spotkania. TechnipFMC w odróżnieniu od rywali mają już stabilną sytuację. Zawodnicy wiedzą, że się utrzymają ale także wiedzą, że nie mają szans na medale. Może też ta sytuacja sprawiła, że rezultat tego spotkania wygląda tak a nie inaczej. HLD  skorzystało z okazji i zawodnicy strzelali do oporu. Do przerwy wynik wynosił już 4:1. W drugiej połowie TechnipFMC postanowił przycisnąć rywala. Ta wymiana ciosów w ostatnich minutach drugiej połowy przyniosła rezultat 6:3. Graczem MVP został Marcin Kluza zdobywając dwie asysty i bramkę.