Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Proste rozwiązania kluczem do sukcesu

Pomysł na ten mecz MSHG miał dość prosty a zarazem skuteczny. Szybko zdobyć bramkę i na spokojnie rozgrywając piłkę kontrolować spotkanie. Taką postawę zaprezentowali nam w pierwszej połowie. Canal + naciskał, piłkarze intensywnie biegali starając się odebrać piłkę. Jednak przeciwnik nie dał im zbyt wiele do powiedzenia w pierwszej części spotkania. Na początku drugiej połowy MSHG dorzuciło do swojego rezultatu jeszcze jedną bramkę. Lecz piłka nożna pokazała nie raz, że dwu bramkowe prowadzenie bywa najbardziej złudne. Piłkarze w czarno-białych strojach starali się skorzystać z tego prawa panującego w footballu zdobywając bramkę kontaktową na 1:2. MSHG trzymało rękę na pulsie do samego końca. Strzelili trzecią bramkę i dowieźli ten wynik do końcowego gwizdka.