Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Walka z remisem

Środowe spotkania charakteryzowały się dużą dynamiką i walką w środku pola. Ostatni mecz dziesiątej kolejki nie różnił się zbyt wiele od pozostałych. Większość gry skupiała się w środkowej części boiska. Oddawane strzały nie do końca chciały zmierzać w światło bramki. Długo utrzymujący się remis. Przez większość pierwszej połowy nie padła żadna bramka. Nie było też widać dominacji u żadnej z drużyn. Szanse były wyrównane. Jako pierwsi skuteczny sposób na pokonanie bramkarza znaleźli zawodnicy z drużyny LSC, kończąc pierwszą połowę wynikiem 0:1. W drugiej połowie nie zamierzali parkować autobusu. Skoro już raz się udało postanowili atakować dalej co zaowocowało kolejnymi dwiema bramkami. CB usilnie próbując wygarnąć trzy punkty drużynie LSC zdobyli tylko jedną bramkę. Tym razem musieli przełknąć gorycz porażki i uznać wyższość rywala.