Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Nie zadzieraj z MSHG

MSHG imponuje formą i stylem gry na boisku. Do tego zespół podchodził jako faworyt do zwycięstwa. Natomiast wielką ochotę do sprawienia niespodzianki mieli gracze w zielonych koszulkach. Zaraz po pierwszym gwizdku Jacek Pietrzak posłał  podanie do wybiegającego na skrzydło Mateusza Szarleja a ten bez zwłoki posłał piłkę do siatki. Cała akcja rozgrała się w pierwszej minucie spotkania. PalettenWerk rozpoczęło tę rywalizacje od mocnego sierpowego. Chwilowo wydawało się, że ta bramka da im kontrolę w pierwszej połowie. Jednak zawodnicy MSHG szybko się pozbierali i postanowili skarcić rywali za ich zuchwałość. Przepiękną bramkę wyrównującą zdobył Dawid Guban. Później zawodnicy sprytnie wykonali rzut wolny i Grzegorz Przebinda dał drużynie prowadzenie. Z  każdą minutą PalettenWerk traciło jakąkolwiek inicjatywę na boisku. ,,Granatowi” swoimi akcjami praktycznie wchodzili z piłką do bramki. ,,Rozklepali” przeciwników kończą pierwszą połowę wynikiem 4:1. W drugiej połowie piątą bramkę po strzale z dystansu zdobył ponownie Dawid Guban.