Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Ofensywny futbol

To było spotkanie dwóch dobrych drużyn. Przed spotkaniem można było spekulować, że wysoki poziom zespołów spowoduje większą grę na posiadanie piłki i rzadziej spotykane ale za to dokładne strzały. I pierwsze minuty właśnie tak wyglądały. Pierwszą bramkę strzelił Robert Dąbrowski oddając piękny strzał z woleja. Zawodnicy CB Aluminium starali się utrzymać dystans i minutę po straconej bramce wyrównanie zapewnił Zbigniew Marek. Później zawodnicy puścili hamulce i ruszyli do ataku. Byliśmy świadkami gry ,,strzał za strzał”. Drużyna Tomasza 20 Resto Bar w szybkim tempie doprowadziła do stanu 4:1.W ostatniej minucie pierwszej połowy po dobrze wykonanym rzucie karnym na listę strzelców ponownie pojawił się Zbigniew Marek. Do przerwy wynik wynosił 4:2. W drugiej odsłonie oglądaliśmy podobny obraz. Oba zespoły intensywnie atakowały lecz piłkarze w koszulkach zdobywali więcej bramek. Jednym z piękniejszych trafień był strzał Michała Listwiana, który z linii pola karnego posłał piłkę pod poprzeczkę. Pozytywnie zadziwiające było to, że mimo wysokiej przegranej zawodnicy CB parli na bramkę przeciwnika do ostatniej minuty. Dzięki czemu mimo wyraźnej przegranej można powiedzieć, że zmierzyły się ze sobą dwie równe sobie drużyny.