Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Mecz o stawkę

Wygrana w tym spotkaniu była ważna dla obu drużyn, które zajmują ostanie miejsca w tabeli. Przegrany w tym meczu spada na ostanie miejsce. Zawodnicy ICEO mieli trudne zadanie przed sobą ponieważ ciążyła na nich presja przegranych pięciu meczy z rzędu. Canal + natomiast swoją dobrą formą dysponował w kratkę dlatego też był wskazywany na minimalnego faworyta. Przed spotkaniem gracze ICEO zapowiadali, że będą walczyć i słowa dotrzymali. Od pierwszej minuty starali się wypracować przewagę. Ofensywny styl gry przyniósł im dwie bramki do przerwy. Po trafieniach Alberta Marczyka i Marcina Zglejszewskiego. Ten drugi wykorzystał błąd bramkarza, któremu wypadła piłka z rąk prosto pod jego nogi . W drugiej połowie Krzysztof Orgnek zdobył bramkę kontaktową z rzutu karnego. Zawodnicy w czerwonych strojach nie czekali długo z ripostą strzelając trzecią bramkę w następnej minucie. Wynik na 4:1 podwyższył  Marcin Zglejszewski strzelając z dystansu i kompletując tym sposobem hat-tricka.