Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Zabójcza gra z kontry

Gracze LSC Communications nie zamierzali pozostawić sprawy zwycięstwa przypadkowi. Od samego początku ruszyli na rywali z wysokim pressingiem. Po szybkiej trójkowej akcji do bramki jako pierwszy trafił Tomasz Nowak. Przez kilkanaście minut panowała wyrównana rywalizacja. Swoje dobre okazje wypracowali zarówno gracze w niebieskich jak i pomarańczowych strojach. W piętnastej minucie trzy szybkie podania między zawodnikami LSC i bramkę na zero do dwóch zdobywa Kamil Piotrkowski. Potem dzięki skutecznemu przejęciu na połowie przeciwnika LSC wyprowadziło kontrę zakończoną sukcesem. Do przerwy mieliśmy już 0:3. W drugiej połowie impuls do pogoni za wynikiem dał Robert Malawski oddając celne trafienie praktycznie z połowy boiska. Drugą bramkę dla AgileOne  zdobył Łukasz Porębski i remis stawał się coraz bardziej osiągalny. Lecz kontrataki w wykonaniu LSC były tego dnia bezbłędne. Dwie kontry dwie bramki i pełna pula ląduje do drużyny LSC Communications.