Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Na własne życzenie

Piłkarze Ubera przed tym meczem w dalszym ciągu liczyli się w walce o drugie, premiowane awansem miejsce. Jednak na własne życzenie stracili właśnie tą szansę. Początek zaczęli bardzo sennie i dali się cofnąć do defensywy. Rywale to wykorzystali. To ICEO tworzyło akcje i prowadziło grę. Szybko też dobra gra została przełożona na wynik bramkowy, wygrywali już 2:0. Tuż przed przerwą Mykyta Vlasov zdołał jednak dać swoje ekipie kontaktowego gola. Jego strzał był wyjątkowej urody. Tuż po przerwie znów Uber poszedł za ciosem i szybko zdołał doprowadzić do wyrównania. Jednak ICEO w tym dniu było zdecydowanie lepsze. Szybko wróciła ich przewaga optyczna i skuteczność w ataku. Mieli przy tym też trochę pecha, gdyż raz piłka uderzyła w słupek, a kolejny raz spudłowali w stuprocentowej sytuacji. Uber już pod sam koniec próbował wziąć sprawy w swoje nogi, jednak starczyło im sił tylko na dwa gole.  Najlepszymi graczami na boisku byli Albert Marczyk oraz Bartłomiej Hudecki, którzy strzelili po dwa gole. Po drugiej stronie na pochwałe zasluguje gra Enrico Forabosco. Szkoda tylko, że nie dołączyli do niego koledzy.