Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Po przerwie się działo

Pierwsza część spotkania nie zachwyciła zebranych kibiców emocjami . Niestety nie doczekaliśmy się gola, lecz momentami zawodnicy prezentowali naprawdę widowiskowy futbol. Pierwsze minuty należały do Canal +. Potrafili zdecydowanie dłużej utrzymać piłkę przy nodze. Jednak to rywale byli zdecydowanie bliżej trafienia w pierwszej części. W 12. minucie zabrakło naprawdę niewiele. Po przerwie natomiast to właśnie Canal+ wyszedł jako pierwszy na prowadzenie. Kilka minut później Paweł Hat podwyższył na 2:0. PalettenWerk natomiast w 32. minucie nie wykorzystało rzutu karnego, lecz w kolejnej akcji gol kontaktowy stał się faktem.  Końcówka jednak należała już wyłącznie do Canal+. To oni prowadzili piłkę przy nodze i konstruowali kolejne akcje ofensywne. Dodatkowo większość ich strzałów z drugiej połowy była bardzo skuteczna, stąd też wysokie zwycięstwo. Canal+ zdecydowanie wykorzystało “swoje pięć” minut na boisku.