Faworytem drugiego meczu wieczoru była ekipa IBM, która spisywała się jak dotąd wyraźnie lepiej. Gospodarze pokazali jednak, że ich świetna dyspozycja chociażby z inaugurującego rozgrywki meczu z Shellem czy pierwszej połowy meczu ze Spartą nie była dziełem przypadku. Tym razem piłkarze w pomarańczowych strojach wyciągnęli wnioski z popełnianych wcześniej błędów i swoje wysiłki skupili przede wszystkim na uważnej grze w obronie. Mimo koncentracji na defensywie to im udało się dosyć szybko wyjść na prowadzenie. IBM próbował co prawda odpowiedzieć na straconego gola, lecz strzały jego graczy przeważnie lądowały obok bramki State. Wkrótce ci zdołali podwyższyć prowadzenie i mimo że na tę akurat bramkę dość szybko odpowiedział celnym strzałem Krzysztof Bober, na przerwę gospodarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Prowadzeniem, które po zmianie stron udało im się jeszcze wydatnie podwyższyć. Zdobyli bowiem aż cztery gole, co wobec tylko jednej bramki dla brązowych (ponownie autorstwa Bobera) dało im efektowną wygraną 6:2. Wygraną, trzeba dodać, w pełni zasłużoną, bowiem State było w czwartek lepsze w każdym elemencie gry. Po dwa gole dla zwycięzców zdobyli Piotr Rusin, Krzysztof Włodek oraz Michał Surma. Porażka IBM to spora niespodzianka, jednak tego wieczoru drużyna gości nie była w stanie dotrzymać kroku zespołowi State Street, który zagrał zdecydowanie najlepszy mecz w sezonie a kto wie, czy nie w całej historii występów w Biznes Lidze.