Mecze: 7229

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 309

Mecz o podium

W pierwszym meczu kolejki QVC podejmował ekipę ZasadaAuto.pl i zwycięstwa tej rywalizacji mógł wskoczyć na najniższe miejsce podium. Zawodnicy z powodu lejącego się z nieba żaru zaczęli dość niemrawo ale pierwsza bramka wpadała około 5min meczu dla ekipy QVC po drużynowej akcji. Zasada wzięła się do gry dopiero pod koniec pierwszej połowie i po strzeleniu bramki mieliśmy remis do przerwy. Na drugą cześć gry zawodnicy zasady wyszli bardziej skupieni i już od pierwszych minut groźnie atakowali. Po ledwie 3min objęli prowadzenie a kilka chwil później po wykorzystanym rzucie karnym goście prowadzili już 1-3. Kropkę nad i w ostatnich minutach postawił Paweł Wójcik który ustrzelił hat-tricka i został MVP meczu który zakończył się ważnym zwycięstwem ZasadAuto.pl w kontekście walki o medale.