Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Lider nie zawodzi

W ostatnim spotkaniu na obiekcie Dekerta starły Colorex oraz lider ekipa Accenture. Spadkowicz przegrał już 3 mecze pod rząd i ciężko było go stawiać w roli faworyta z świetnie spisującą się drużyną Accenture która rozkręca się z meczu na mecz i może pochwalić się serią 6 meczów bez porażki pod rząd. Już w pierwszej minucie meczu fantastycznym strzałem w samo okienko bramki popisał się gracz z numerem 7 Cristovao Assis. Colorex nie odpuszczał i po 5min udało im się wyrównać stan meczu, ale potem atakowali już tylko goście raz za razem celnie punktując przeciwnika. Na koniec pierwszej części mieliśmy wynik 6-2 i raczej ciężko było o odrobienie takich start w nast. 20minutach. Druga cześć gry była lepsza w wykonaniu colorexa ale nie na tyle żeby chociaż zbliżyć się do zadowalającego wyniku a mieli ku temu szansę – między innymi niewykorzystany karny i kilka niewykorzystanych „setek”. Mecz kończy się wynikiem 3-8 dla gości a najwięcej goli dla gości strzelił Sane Karamo i wskoczył na pierwsze miejsce klasyfikacji strzelców 3 ligi E.