Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Wicelider nie zawodzi

W pierwszym meczu kolejki mytaxi podejmował ekipę Clico która nie radzi sobie zbyt dobrze i okupuję przed ostatnie miejsce w tabeli. Mecz zaczął się dość niemrawo i pierwszy celny strzał oglądaliśmy dopiero około 6min. Mytaxi zaczęło śmielej atakować i na efekty nie musieliśmy długo czekać , wynik meczu w 10min otworzył Adam Piskorz a chwilę później wynik podwyższył Marcin Ciupka. Clico zagroziło bramce gospodarzy groźnym strzałem dopiero w ostatniej minucie pierwszej części gry i druga połowa nie zwiastowała zmiany stylu gry obu ekip. Kolejne 20 minut też zaczęło się spokojnie i wynik podwyższył ponownie Adam Piskorz który dzięki dwóm trafieniom zasłużył na miano MVP spotkania. Przy stanie 4-0 zostało niecałe 10minut do końca spotkania i dopiero wtedy zawodnicy Clico zaczęli odrabiać starty. Najpierw bramkarza mytaxi pokonał Mateusz Ciesielski , ledwie minutę później swoją okazję wykorzystał Mateusz Malinowski ale na więcej zawodnikom goście nie starczyło sił i nie bez walki przegrali swój mecz 4-2 a wicelider umocnił się na 2 miejscu przez co walka o najwyższe cele rozegra się między nimi i mającymi punkt więcej Accenture.