Mecze: 7220

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 306

Po prostu lepsi

Zespół QVC Poland liczył, że zdoła się jakoś postawić zmierzającym po mistrzostwo rywalom. Zdecydowano więc o głębokim cofnięciu się i liczeniu na jakieś kontrataki. Plan wziął w łeb po około sześciu minutach, gdy Accenture w pół minuty zanotowało dwa trafienia. Były one zresztą efektem dużej przewagi, jaką osiągnął ten team. QVC bardzo rzadko decydowało się na próby ataków, które i tak były gaszone w zarodku. Udało się to przed przerwą właściwie tylko raz, ale przyniosło to gola. Kłopot w tym, że rywal wcześniej zdobył trzeciego. Druga część była słabsza. "Granatowi" już nie starali się tak zawzięcie atakować, a ich gra zbyt często charakteryzowała się niechlujnością. Wciąż jednak trzymali poziom w defensywie, więc przewaga była niezagrożona. Zdobyta pięć minut przed finiszem czwarta bramka wydawała się definitywnie rozstrzygać potyczkę. Tyle że chwilę później "Biali" jedno z dwóch wartych uwagi swoich uderzeń w drugich 20 minutach zamienili na trafienie, więc mieliśmy 2:4. Kilkadziesiąt sekund później lider poprawił jednakże jeszcze raz, zamykając sprawę. Jego przewaga w tym meczu była tak duża, że bardzo dobra skuteczność oponentów była na nic.