Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Na spokojnie

Drugie spotkanie na obiekcie FAME SPORT nie było jakoś bardzo porywające. Obie drużyny, powoli budowały ataki pozycyjne, rozprowadzając piłkę po całej szerokości boiska. Na prowadzenie w 9 minucie wyszedł Alexmann. 2 minuty poźniej NC+ zdołało wyrównać. Zarówno Alexmann, jak i NC+ dość często grały długie piłki, które były bardzo niedokładne, przez co, tempo meczu spowalniało. Druga połowa nie różniła się bardzo od pierwszej. Akcje obu drużyn były nadal budowane, w taki sposób jakby bały się podjąć ryzyka. Piłka rozgrywana głównie w środkowej części boiska, bez większego zagrożenia dla obu bramkarzy. W tej części meczu zobaczyliśmy jeszcze kilka bramek. Końcowy wynik 3-2 dla Alexmann. A bramki dla Alexmann strzelali: Anthony Schacherer i Jose Nelson Goncalves Fernandes (2). Dla NC+: Cezary Jędrzejczyk I Bartłomiej Matras.