Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Szybka piłka

Mecz rozpoczęty z kilku minutowym opóźnieniem. Nie przełożyło się to jednak na jakość widowiska, które mogło zachwycić kibiców przy ulicy Dekerta. Od początku meczu akcje były szybkie, zawodnicy obu drużyn starali się grać dynamicznie, krótkimi piłkami. Już w pierwszej minucie zawodnicy State Strettu mieli świetną okazję na zdobycie bramki. Gra toczyła się na całej długości boiska, ale nie przełożyło się to na wynik. Do przerwy: 0-0. Druga połowa to nadal dynamiczne akcje, wola walki zawodników obu drużyn. W 7 minucie świetną okazję miał State Street, jednak strzał nie przyniósł bramki. Pierwszy gol spotkania padł dopiero w 30 minucie spotkania. Na prowadzenie wyszedł State Street, kilkanaście sekund później Linarem wyrównał. W 19 minucie Linarem zdobył drugą bramką i wynikiem 2-1 zakończył mecz. Bramki dla Linaremu strzelali Michał Tyrka i Marcin Fudali, dla State Strettu Marcin Gacek.