Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Sprawdzony wariant

State Street wygrał drugi mecz rzędu i wydostał się ze strefy spadkowej. Błękitni, grajacyw tym meczu w czerwonych znacznikach nie mieli łątwej drogi do wygranej, ale ich konsekwencja dała wymierny efekt. State Street skupia się na zabezpieczniu tyłów, jest bardzo groźny w kontratakach, a do tego ma w swoich szeregach Jakuba Góreckiego, który wyrasta na jedną z czołowych postaci Extraklasy. Wspomniany zawodnik w 14. minucie otworzył wynik meczu. Jak się później okazało było to jedyne trafienie w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie na 2:0 podwyższył Bartosz Chorąży. Nc+ szybko zdobyło gola kontaktowego autorstwa Piotra Ropka i podjęło walkę o wyrównanie, jednak ostatnie słowo należało do State Street. Wynik rywalizacji na dwie minuty przed końcem ustalił Łukasz Gręda.