Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Starcie beniaminków

Alexmann pokonał Caffaro w przedostatnim pojedynku czwartej kolejki Extraklasy. Czarni dobrze zareagowali na ostatnią porażkę z State Street i tym razem nie dali szans ekipie w czerwonych koszulkach. Mecz dobrze ułożył się dla Alexmann, dzięki szybkiemu prowadzeniu 2:0. W grze zespół Caffaro próbował utrzymać Daniel Klim, ale na jego gola kontaktowego szybko odpowiedział Ernest Bartoszewski. W pierwszej odsłonie jeszcze Tony Schacherer popisał się swoją "firmówką" i Alexmann znalazł się na autostradzie do zwycięstwa, z której nie zboczył w drugiej połowie. Chociaż należy przyznać, że Caffaro miało więcej do powiedzenia właśnie po zmianie strron. Daniel Klim szybko ożywił nadzieję Caffaro, jednak decyujące słowo należało do Czarnych, a w szczególności Jose Nelsona, który błyszczał w drugi 20 minutach.