Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Zabrakło Góreckiego

Caffaro, co prawda znajduje się w strefie spadkowej, ale ze swojej dotychczasowej postawy beniaminek może być zadowolony. Strata do czołówki nie jest zbyt wielka. Piotr Chamerliński i jego koledzy w sześciu meczach odnieśli trzy wygrane. Wczoraj pokonali State Street, który niestety musiał radzić sobie bez nieobecnego Kuby Góreckiego. Brak najlepszego strzelca ,,Błękitnych’’ był bardzo widoczny. Spotkanie lepiej zaczęli ,,Czerwoni’’, którzy już w czwartej minucie objęli prowadzenie. Drogę do siatki znalazł Patryk Izydorek. Były gracz Appdate wykorzystał podanie Daniela Klima, a przede wszystkim prezent do Tomka Bielacha. Doświadczony State Street w pierwszej połowie dwukrotnie był zmuszony gonić rezultat. Na 1:1 strzelił Bartek Chorąży, a na 2:2 wracający po przerwie do składu State’a Piotr Rusin. Po zmianie stron strzelał już tylko team w czerwonych strojach, a dokładniej Rafał Myśliwiec, Daniel Klim i Jakub Mojecki.