Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 309

Średnia ocena: 4.8888888888889

Sław-Mont zaczyna z rozmachem

Drużyna Sław-Mont w pierwszym meczu sezonu jesień/zima dała pokaz ogromnej siły. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o 19.30. Na pierwszą bramkę przy ulicy Dekerta czekaliśmy zaledwie 6 minut. Na prowadzenie wyszła drużyna Sław-Mont. Zawodnicy, w sposób spokojny i przemyślany konstruowali ataki pozycyjne, a także korzystali z szans na kontrataki po błędach rywali. Oba te elementy przyniosły oczekiwane skutki. Do końca pierwszej połowy piłkarze Sław-Montu zdołali pokonać bramkarza Dragonu jeszcze pięć razy. Do przerwy: Dragon – Sław-Mont: 0-6. Druga połowa nie przyniosła większych zmian. Zawodnicy Dragonu zdołali pokonać wprawdzie dwa razy bramkarza przeciwnika. Ale stracili przy tym kolejnych osiem bramek. Mecz jednostronny, zakończony wysokim zwycięstwem 2-14 Sław-Montu.