Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Consorfrut, skromne zwycięstwo

Pierwsze minuty spotkania zdominowała drużyna Consorfrutu. Zawodnicy stwarzali sobie sytuacje, zabrakło jednak tego ostatniego kroku. Duży udział w tym niepowodzeniu miał bramkarz iCara, który świetnie zatrzymał trzy, trudne uderzenia. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy po kontrataku Consorfrutu. iCar rozpoczął grać szybszą piłkę, stwarzając sobie dogodne sytuacje, którym brakowało jednak wykończenia. Druga połowa przyniosła jeszcze jedną bramkę. Zawodnik z numerem 88 pokonał bramkarza „taksówkarzy” po raz drugi. Do końca spotkania obie drużyny zwolniły tempo gry. Z dwóch stron można było oglądać ataki pozycyjne, które konstruowane były z ogromną dokładnością. Nie przełożyły się jednak na wynik. Piłka po tych akcjach mijała się z bramką o kilka centymetrów, bądź też odbijała się od poprzeczki. Mecz zakończył się zwycięstwem Consorfrut Polska 2-0.