Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Walka i zdecydowanie

Był to mecz zdecydowany. Obie drużyny wyszły na boisko z nadzieją na wygraną. Zdawały sobie sprawę, że trzeba będzie ją wywalczyć. Widać to było podczas całego meczu. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę. Pierwszą bramkę w spotkaniu strzelił z nr 15 zawodnik Holdingu. Pochwalić należy bramkarza Nokii, który po świetnej akcji JR Holdingu, niesamowitą interwencją obronił trudną piłkę. Większość pierwszej połowy to zawodnicy Nokii musieli nadążać za grą rywala. JR Holding zdobył w tej części gry jeszcze jedną bramkę. Pod koniec pierwszych 20 minut zawodnicy Nokii zaczęli grać szybszą i bardziej odważną piłkę. Nie przyniosło to jednak rezultatów. Druga połowa to przewaga graczy Nokii. Piłka znajdowała się głównie na połowie JR Holdingu. Jednak nie przyniosło to żadnych rezultatów. Zawodnicy JR Holdingu zdołali jeszcze pokonać bramkarza rywali dwa razy, ustanawiając wynik spotkania na 0:4.