Mecze: 86

Żółte kartki: 31

Czerwone kartki: 0

Budowlańcy wciąż niepokonani

W pierwszym meczu na obiekcie Dekerta oglądaliśmy starcie drużyn które w dwóch kolejkach nie straciły jeszcze punktów i wygrana w tym spotkaniu zapewaniała liderowanie w tabeli aż do następnej kolejki. Mecz toczył się w szybkim tempie a strzelanie rozpoczeli gospodarze pokonująć bramkarza JR Holding po rzucie wolnym z zza pola karnego. Szybko do wyrównania doprowadził Paweł Nawrocki i mogło by się wydawać że mecz będzie dosyc wyrównany, ale z minuty na minute gospodarze powiekszali swoją przewagę co przekładało się na strzelane gole. Połow kończymy z wynikiem 3:2 i to goście musieli odrabiać w drugiej częsci strarty. Tak sie nie stało bo po bramkach Łukasza Górskiego oraz Dawida Starowicza Limbud powiększył przewagę bramkową dodatkowo w drugiej części nie tracąc ani jednego gola i to on zwycięża spotkanie i jako jedyna drużyna w 1 lidze A nie odnotowuje porażki w pierwszych spotkaniach. Bilans bramkowy 16-4 pokazuję jak mocną ekipą są budowlańcy i powoli można mówić o głównym faworycie do awansu. JR Holding pozostaje teraz tylko wyciągnać wnioski z porażki i za tydzień pokazać się z lepszej strony.