Żółte kartki: 31

Czerwone kartki: 0

Średnia ocena:

Niespodzianka

Chyba najciekawsze spotkanie tego dnia zapewniły nam ekipy Antrans Bis oraz Dragona. Goście w popednich 2 meczach stracili aż 22 bramki strzelając jedynie 3 i byli skazywali na porażkę z solidną ekipą gospodarzy. Pierwsza połowa to istna strzelica oraz wymiana "cios za cios" w ciagu 5 minut gry ze stanu 0:1 zrobiło nam się 3:2 dla Antrans Bis. Przed przerwą goście zdarzyli strzelić jeszcze wyrównującą bramkę i druga połowa zapowiadała nam się ciekawie. Tą lepiej zaczeli gracze gospodarzy i już po chwili po strzale Tomasza Kardynała jego ekipa objeła prowadzenie. Nikt sie spodziewał się tego że od tego momentu będą strzelali już tylko goście. Słaba postawa w defensywie oraz bardzo dobrze spisujący się w ataku Sebastian Stachel z ekipy Dragona dały niespodziewane zwycięstwo outsiderowi. Nie obyło się też bez napiętej atmosfery w końcówce przez co sędział ukarał zawodników obu drużyn żółtymi kartkami, co nie miało jednak wpływu na wynik meczu i niespodzianka stała się faktem.