Mecze: 86

Żółte kartki: 31

Czerwone kartki: 0

Powiew Maja w listopadzie

Jednostronne widowisko zapewniły nam ekipy Sław-Montu oraz Answear. Gospodarze już od pierwszych minut przeważali na boisku i robili z rywalami co tylko chcięli. W pierwszej połowie prowadzilii już 5:0 ale honorowe trafienie z rzutu karnego Dawida Juszczaka dały gościom nadzieje na odrobienie start. Wrażenie było mylne, a koszulka z numerem 7 w której występował Krzysztof Maj będzie im się śniła jeszcze długo. Druga połowa to już popis wcześniej wspominanego zawodnika. Rozkręcał się z minuty na minutę strzelając bramki z woleja, głowy a nawet pięty.. Gracze Answear dwoili i troili się żeby go zatrzymać ale na marne. Gości było stać tylko na dwa koleje trafienia w tej częsci meczu. Swoją cegiełkę do zwycięstwa dołożyli też Adrian Pater oraz Arkadiusz Kardas którzy ustrzelili hat-tricka. Za to najlepszy zawodnik Sław-Montu wyżej wspomniany Krzysztof Maj pokonywał bramkarza gości aż 9-cio krotnie oraz dołożył do tego 3 asysty. Niewiele zawodników w bizneslidze może pochwalić sie takim wynkiem a jeszcze mniej w jednym mecz. Czapki z głów !