Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić

W meczu o przysłowiowe ,,sześć punktów’’ padł bramkowy remis (4:4), który tak naprawdę nie zadawala żadnej ze stron. Po pięciu minutach wydawało się, że ANSWEAR.COM kontroluje przebieg boiskowych wydarzeń. ,,Taksówkarze’’ nie byli w stanie nic zdziałać z gry, ale widać, że stałe fragmenty gry mają całkiem nieźle dopracowane. Na 1:2 bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Konrad Korzeniowski, a chwilę później po szybkiej wymianie podań Mariusz Badoń doprowadził do remisu. Sytuacja na boisku zmieniała się, jak w kalejdoskopie. Do przerwy prowadził ANSWEAR.COM, a w 27. minucie po raz pierwszy w tym meczu iCar. Bohaterem ,,Taksówkarzy’’ mógł zostać Mariusz Badań, ale dwukrotnie zatrzymał go Łukasz Kuc! Niewykorzystane okazje się zemściły i w ostatniej minucie wynik tego meczu ustalił Marcin Guzik.