Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 306

Średnia ocena: 4.8888888888889

Zadanie wykonany

Tym razem zespół Solar Winds nie był w stanie sprawić niespodzianki, chociaż napsuł sporo krwi faworytowi. Dedax prowadził już 3:0, jednak w końcówce pierwszej połowy Solar Winds się przebudził. W drugiej odsłonie Dedax cofnął się do defensywy, by bronić wyniku i to okazał się zgubne. Solar Winds wyrównał w 30 minucie gry, świetnie w polu karnym rywali zachował się Mateusz Kapusta. W kolejnych minutach obie ekipy "szachowały" się wzajemnie. Marazm w 37. minucie zakończył fantastycznym uderzeniem z dystansu Michał Rzeszótko. Minutę później Arkadiusz Fornalczyk uderzył po długim słupku i Dedax na dobre "powrócił z dalekiej podróży". W koncówce debiut w Biznes Lidze golem uczcił Wiktor Piwowarczyk i  Dedax zakończył mecz wynikiem, który może wskazywać na łatwe zwyciestwo, chociaż obraz gry tego nie potwierdzał.