Mecze: 7229

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 309

Ciekawie do końca

W spotkaniu drużyn, które na otwarcie zmagań soldarnie przegrały. Tym razem w lepszych humorach obiekt przy Dekerta opuszczali gracze Teamtechnik. Dobre zachowanie pod bramką rywali Michała Chachlowskiego, a także Artura Mielcarka i to Teamtechnik po 10. minutach prowadził 2:0. Chwilę później odpowiedział Michał Ścieszka, ale Niebiescy nie popełnili błędu sprzed tygodnia i nie dali sobie wyrwać zwycięstwa.  Jeszcze przed przerwą sytuacja się powtórzyła, najpierw trafił Mariusz Frankiewicz, a za moment kontaktowego gola zdobył ponownie Michał Ścieszka. To był jednak ostatni gol dla morele.net. W drugiej odsłonie gracze Morele postawili wszystko na jedną kartę i wszędobylski Ścieszka mógł zostać bohaterem biało-czerwonych, ale zabrakło mu skuteczności w kilku sytuacjach. W końcówce zmęczonych rywali dwoma golami wypunktował Michał Chachlowski, który tym samym skompletował hattrick.