Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Dwie różne odsłony

Rigor Mortis pokonał Teamtechni, jednak miał w drodze do zwycięstwa dużo problemów. Wystarczy napisać, ze to Teamtechnik prowadził po pierwszej połowie 1:0 i po prostu był drużyną lepszą w pierwszych dwudziestu minutach. Prowadzenie ekipie Niebieskich dał Michał Chachlowski. Po zmianie stron w szeregach Teamtechnik zobaczyliśmy sporo zmian, co wpłynęło na organizację gry. Rigor wziął się za odrabianie strat i trzeba przyznać, że zrobił to w piorunujący sposób. Na przestrzeni dwóch minut lekarze nie tylko wyrównali, ale zdołali również wyjść na prowadzenie. Dwa razy Ci sami zawodnicy wpisywali się do notesu sędziego. Paweł Weresiński podawał, a gole zdobywał Michał Kisielewski. Zespół Teamtechnik próbował wrócić do swojego rytmu gry, jednak Rigor umiejętnie wybijał go z uderzenia. Wynik na 1:3 ustalił Marcin Wróżek. Rigor Mortis umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli.