Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Spragnieni goli...

Mytaxi odniosło pierwsze wysokie zwycięstwo w obecnym sezonie. Gracze w czarnych koszulkach poradzili sobie ze swoim największym problemem, czyli z małą ilością kreowanych pod bramką rywala sytuacji. Tym razem mytaxi raz za razem gościło pod bramką Ortotopu, szczególnie w drugiej połowie. Do przerwy zasłużenie gracze w czarnych koszulkach prowadzili 3:1, natomiast w drugiej połowie już jedynie ze swobodą powiększali swoją przewagę. Trzeba przyznać, że Ortotop zasłużył na wiecej, niż jedną bramkę, jednak świetnie między słupkami spisywał się Andrzej Drab. Świetnie w ofensywie czuł się tercet Dominik Kożuch, Piotr Suślik, Krystian Męzik. Mytaxi notuje cenne zwycięstwo i wyskakuje ze strefy spadkowej.