Plaster nie pomógł

Nidec był faworytem tego starcia, ale Abanana Advertising tanio skóry nie sprzedała i przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności, mogłaby zaskoczyć ,,Zielonych’’, którzy jak najszybciej chcą wywalczyć awans i wrócić do ligi, w której spędzili sporo czasu. Gracze w białych koszulkach ,,założyli plaster’’ Kubie Plucińskiemu, pamiętając jego sześć goli na inauguracje. Kubę na szczęści wyręczyli koledzy. Gola na 1:0 w 6. minucie zdobył Wojciech Suder i jak się później okazało, było to jedyne trafienie w pierwszych dwudziestu minutach. Druga część zaczęła się od mocnego uderzenia Nidecu, a później nie z akcji, a ze stałego fragmentu gry gola zdobył Kuba Pluciński. Wynik meczu strzałem z woleja ustalił Konrad Machnik.