Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Wygrana po ciężkiej walce

Już pierwsze akcję tego pojedynku zapowiadały nam znakomite spotkanie. Tuż po pierwszym gwizdku sędziego Grzegorz Szczygieł wyprowadził zawodników gości na prowadzenie. Następnie kilkadziesiąt sekund później Abanana błyskawicznie doprowadziła do wyrównania. W dalszej części gry, obie drużyny nieco zwolniły z tonu i niemoc w 13 minucie zdołał przełamać Łukasz Rogoda dając gospodarzom pierwsze prowadzenie w tym spotkaniu. Jednak podobnie jak wcześniej taki wynik nie utrzymał się zbyt długo, gdyż Ren-Bet szybko zdobył bramkę dającą remis, a tuż przed zakończeniem pierwszej części gry dzięki drugiemu już trafieniu Grzegorza Szczygła schodzili na przerwę wynikiem 3:2. Początek drugiej połowy był bardzo nerwowy w wykonaniu obu drużyn. Poskutkowało to czerwoną kartką dla zawodnika gości. Pomimo tego gracze Ren-Betu w obronie spisywali się bez zarzutu, a gospodarze nie potrafili wykorzystać gry w przewadze. Ostatecznie przed końcem tego spotkania Tomasz Więckowski ustalił wynik na 4:2 i po bardzo wymagającym meczu to Ren-Bet wyszedł zwycięsko.