Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Bezbłędny Jarwex

Obie drużyny rozpoczęły to spotkanie bardzo spokojnie. Jednakże wraz z przebiegiem gry to gospodarze zaczęli dominować na boisku. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż do 7 minuty, kiedy to Łukasz Izbiński pokonał bramkarza rywali. W niedługim odstępie czasowym Jarwex dołożył do swojego dorobku jeszcze dwa trafienia, budując dzięki temu bezpieczną przewagę. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i gospodarze pewnie prowadzili. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy dwie błyskawiczne bramki zdobył Piotr Krawczyk, a Jarwex prowadził już 5:0. Drużyna Canal+ nie potrafiła przeciwstawić się świetnie grającym przeciwnikom. W końcówce gracze gospodarzy dołożyli kolejne gole, ostatecznie pokonując rywali w pięknym stylu 11:0. Do tak okazałego zwycięstwa znacząco przyczynili się Paweł Florkowski i Piotr Krawczyk, którzy zanotowali po 4 trawienia na swoje konta.