Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Postraszyli lidera

Starcie rozpoczęło się dość niespodziewanie, bo od prowadzenia Infosys Consulting. Gola po asyście Grześka Reizera zdobył Marian Walczyszewski. ,,Biali’’ mogli pójść za ciosem, ale dobrze między słupkami radził sobie golkiper lidera. Jarwex jeszcze przed przerwą wrócił do gry, a do szatni schodził z jednobramkową przewagą. Na początku drugiej części Paweł Florkowski strzelił na 3:1, ale Infosys się nie podał. Dwa gole Pawła Tryki nieco postraszyły oponenta, który na taki przebieg wydarzeń zareagował najlepiej, jak mógł. Ofensywnie usposobiony team w ostatnich pięciu minutach spotkania zdobył trzy bramki i wygrał całe spotkanie 6:3. W odniesieniu siódmej victorii nie przeszkodził nawet niewykorzystany rzut karny Pawła Florkowskiego.