Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Piękny gol nie zapewnił zwycięstwa

Bardzo ciekawe spotkanie beniaminków zafundowali nam zawodnicy Chomika z Gdowa oraz Frapolu. Obie ekipy występowały w poprzednim sezonie szczebel niżej, i już mierzyły się ze sobą dwukrotnie- raz wygrywała ekipa gości a raz gospodarzy. Dzisiejsze spotkanie miało, przynajmniej do następnej rundy, pokazać kto lepiej przygotował się do nowego sezonu rozgrywek. Mecz z przytupem zaczęli goście obejmując prowadzenie za sprawą Dariusza Dudy oraz chwile później strzelając kolejnego gola… tyle że do własnej bramki. Ozdobą spotkania była następna bramka zdobyta po krótko rozegranym rzucie wolnym. Atomowym uderzeniem w samo okienko bramki popisał się zawodnik Chomika Karol Kowalski. Do końca pierwszej połowy gospodarze prowadzili 3:2 i częściej niż ekipa Frapolu zagrażali bramce rywali. Druga część diametralnie zmieniła nam obraz spotkania. Długo zawodnikom nie udawało się nic ustrzelić, i dopiero 15min do wyrównania doprowadził Frapol. Gdy już wszyscy myśleli że mecz zakończy się podziałem punktów w ostatnich minutach meczu sędzia odgwizdał rzut karny a „jedenastkę” na bramkę oraz cenne trzy punkty zamienił napastnik Frapolu. Chomikowi zabrakło trochę szczęścia oraz skupienia w końcówce ale i tak należą im się pochwały za bardzo dobre spotkanie które rozegrali.