Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Udana pogoń

Pierwsza kolejka stała pod znakiem odrabiania start. W najlepszym stylu zrobili do gracze TESCO którzy rzutem na taśmę uratowali remis będą w beznadziejnej sytuacji. Drużyna Capgemini już od pierwszych minut przeważała i raz za razem atakowała bramkę TESCO. Po ledwie 10minutach gry gospodarze prowadzili już 4:0 i ciężko było upatrywać choćby cień szansy na odrobienie start. Do przerwy udało się gościom strzelić honorową bramkę za sprawą Michała Mądrego ale ich nastroje przed drugą częścią nie były za wesołe. Po przerwie wynik podwyższył zawodnik Capgemini Szymon Rozmus i drużyna gości mogła już stracić nadzieje ale nie gracze TESCO. Zamiast załamać się pogodzić z porażka oni zacisnęli zęby i w około 6minut odrobili aż 4 bramki! I tak z wyniku 5:1 zrobił nam się remis 5:5. Po tak spektakularnym powrocie gracze Capgemini musieli być załamani ale sami są sobie winni bo wygraną mieli już w garści, po prostu zabrakło skupienia w końcówce. Wielkie gratulacje za to dla zawodników TESCO którzy mogą nieźle namieszać w tej lidze z taką grą jaką nam zaprezentowali nam w drugiej części gry.