Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Niby źle, ale nie do końca

Mocno weryfikuje na razie wyższy poziom graczy Fideltronika. Zespół poniósł już trzecią porażkę w II lidze i siłą rzeczy zamyka tabelę. Wczoraj źle zaczęło się dziać w czwartej minucie, kiedy to Light otworzyło wynik. Mimo to dalsze fragmenty wcale nie pokazywały, że nie uda się nawiązać walki. Do przerwy było "tylko" 2:0, po niej drużyna w czerwonych znacznikach szybko strzeliła po raz trzeci, ale nadzieję w serca beniaminka wlał Łukasz Tlałka, bezwzględnie wykorzystując błąd przeciwników. Nie stało się to przepowiednią pogoni. Będący na czele nie forsowali może aż tak bardzo tempa, lecz i tak powiększali swoją przewagę. Ostatecznie sprawę zakończyli na sześciu golach, po czym sędzia zagwizdał po raz ostatni tego dnia.