Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Nic dwa razy się nie zdarza

Apla wygrywa z Light i zrównuje się ze swoim rywalem w ligowej tabeli. Pojedynek otworzył fantastyczne trafienie z rzutu wolnego Marcina Porady. Później "fajerwerków" było mniej, ale to nie znaczy, że nie było ciekawie. Wręcz przeciwnie. Na 2:0 trafił Marcin Pstruś, jednak to nie podłamało ekipy w Czarnych koszulkach. Dwa gole Tomasza Stępnia i jeszcze przed przerwą mieliśmy wynik remisowy. W drugiej odsłonie trafiałą już jednak tylko Apla. W 24. minucie Arkadiusz Piech wykończył kontratak Pomarańczowo-Szarych, a pięć minut później Marcin Pstruś popisał się stoickim spokojem, po czym ustalił wynik meczu. Light próbował wykonać podobny zryw, jak w pierwszej połowie, ale tym razem Apla nauczona błędami z pierwszej połowy, była o wiele czujniejsza w defensywie.